sezóna 2017/2018
Konečná tabulka
1 |
GBELČESTR |
25 |
20 |
2 |
3 |
98:37 |
62 |
2 |
PDHT LUKOVÁ |
25 |
15 |
6 |
4 |
64:45 |
51 |
3 |
K-STÁNEK |
25 |
15 |
3 |
7 |
90:58 |
48 |
4 |
GALACTICOS III |
25 |
14 |
4 |
7 |
82:52 |
46 |
5 |
OCP ŽELATOVICE |
25 |
12 |
5 |
8 |
50:49 |
41 |
6 |
TŘETÍ HOUSLE |
25 |
13 |
2 |
10 |
68:57 |
41 |
7 |
SK ČEKYNĚ |
25 |
11 |
6 |
8 |
82:62 |
39 |
8 |
FC LANGSAM |
25 |
10 |
5 |
10 |
72:71 |
35 |
9 |
LUDVA ŘÍKOVICE |
25 |
10 |
4 |
11 |
61:68 |
34 |
10 |
FC DOLŇÁK |
25 |
9 |
2 |
14 |
64:68 |
29 |
11 |
CÍSAŘOV DEVIL’S |
25 |
7 |
3 |
15 |
60:84 |
24 |
12 |
FC HRKOTKA |
25 |
4 |
1 |
20 |
32:84 |
13 |
13 |
KANCI CITOV |
25 |
3 |
3 |
19 |
34:90 |
12 |
O pořadí na 5. a 6. místě rozhodla vzájemná utkání.
26.KOLO | 23.6. - | 24.6 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
FC Dolňák | SK Čekyně | 6 | : | 5 | Dolní Újezd | sobota | 15:00 | |||
Císařov Devils | Galacticos III | 0 | : | 3 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | Ludva Říkovice | neodehráno | Citov | neděle | 10:00 | |||||
K-stánek | FC Hrkotka | 9 | : | 1 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
KB | Gbelčestr | : | ||||||||
FC Langsam | OCP Želatovice | 1 | : | 3 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
Třetí housle | PDHT Luková | 5 | : | 2 | Na lokotce | neděle | 15:15 |
25.KOLO | 16.6. - | 17.6 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
Galacticos III | SK Čekyně | 2 | : | 2 | Žeravice | neděle | 13:30 | |||
Ludva Říkovice | Císařov Devils | 4 | : | 3 | Říkovice | neděle | 10:00 | |||
FC Hrkotka | Kanci Citov | 2 | : | 1 | Na lokotce | sobota | 12:30 | |||
Gbelčestr | K-stánek | 2 | : | 5 | Na lokotce | sobota | 10:30 | |||
OCP Želatovice | KB | : | ||||||||
PDHT Luková | FC Langsam | 2 | : | 1 | Luková | neděle | 9:30 | |||
FC Dolňák | Třetí housle | 5 | : | 1 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 |
24.KOLO | 9.6. - | 10.6 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | Ludva Říkovice | 6 | : | 2 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | FC Hrkotka | 6 | : | 1 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | Gbelčestr | 0 | : | 3 | Citov | neděle | 10:00 | |||
K-stánek | OCP Želatovice | 4 | : | 0 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
KB | PDHT Luková | : | ||||||||
Třetí housle | FC Langsam | 4 | : | 0 | Na lokotce | neděle | 15:15 | |||
FC Dolňák | Galacticos III | 2 | : | 4 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 |
23.KOLO | 2.6. - | 3.6 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
FC Hrkotka | SK Čekyně | 2 | : | 5 | Na lokotce | sobota | 12:30 | |||
Gbelčestr | Císařov Devils | 3 | : | 3 | Na lokotce | sobota | 10:30 | |||
OCP Želatovice | Kanci Citov | 3 | : | 0 | Želatovice | neděle | 10:00 | |||
PDHT Luková | K-stánek | 3 | : | 1 | Luková | neděle | 9:30 | |||
FC Langsam | KB | : | ||||||||
Ludva Říkovice | FC Dolňák | 2 | : | 4 | Říkovice | neděle | 10:00 | |||
Galacticos III | Třetí housle | 2 | : | 5 | Žeravice | neděle | 13:30 |
22.KOLO | 26.5. - | 27.5 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | Gbelčestr | 3 | : | 4 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | OCP Želatovice | 2 | : | 5 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | PDHT Luková | 0 | : | 3 | Citov | neděle | 10:00 | |||
K-stánek | FC Langsam | 4 | : | 3 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
Třetí housle | KB | : | ||||||||
FC Dolňák | FC Hrkotka | 7 | : | 1 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 | |||
Galacticos III | Ludva Říkovice | 6 | : | 2 | Žeravice | neděle | 13:30 |
21.KOLO | 19.5. - | 20.5 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
OCP Želatovice | SK Čekyně | 2 | : | 2 | Želatovice | neděle | 10:00 | |||
PDHT Luková | Císařov Devils | 2 | : | 1 | Luková | neděle | 9:30 | |||
FC Langsam | Kanci Citov | 9 | : | 0 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
KB | K-stánek | : | ||||||||
Gbelčestr | FC Dolňák | 3 | : | 0 | Na lokotce | sobota | 10:30 | |||
FC Hrkotka | Galacticos III | 0 | : | 3 | Na lokotce | sobota | 12:30 | |||
Ludva Říkovice | Třetí housle | 6 | : | 3 | Říkovice | neděle | 10:00 |
20.KOLO | 12.5. - | 13.5 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | PDHT Luková | 0 | : | 4 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | FC Langsam | 5 | : | 5 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | KB | : | ||||||||
Třetí housle | K-stánek | 1 | : | 1 | Na lokotce | neděle | 15:15 | |||
FC Dolňák | OCP Želatovice | 0 | : | 1 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 | |||
Galacticos III | Gbelčestr | 2 | : | 7 | Žeravice | neděle | 13:30 | |||
Ludva Říkovice | FC Hrkotka | 2 | : | 1 | Říkovice | neděle | 10:00 |
19.KOLO | 5.5. - | 6.5 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
FC Langsam | SK Čekyně | 2 | : | 2 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
KB | Císařov Devils | : | ||||||||
K-stánek | Kanci Citov | 6 | : | 2 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
PDHT Luková | FC Dolňák | 5 | : | 3 | Luková | neděle | 9:30 | |||
OCP Želatovice | Galacticos III | 3 | : | 2 | Želatovice | neděle | 10:00 | |||
Gbelčestr | Ludva Říkovice | 4 | : | 6 | Na lokotce | sobota | 10:30 | |||
FC Hrkotka | Třetí housle | 2 | : | 1 | Na lokotce | sobota | 12:30 |
18.KOLO | 28.4. - | 29.4 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | KB | : | ||||||||
Císařov Devils | K-stánek | 2 | : | 4 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Třetí housle | Kanci Citov | 3 | : | 0 | Na lokotce | neděle | 15:15 | |||
FC Dolňák | FC Langsam | 2 | : | 2 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 | |||
Galacticos III | PDHT Luková | 2 | : | 3 | Žeravice | neděle | 13:30 | |||
Ludva Říkovice | OCP Želatovice | 3 | : | 2 | Říkovice | neděle | 10:00 | |||
FC Hrkotka | Gbelčestr | : | Na lokotce | úterý | 8.5. |
17.KOLO | 21.4. - | 22.4 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
K-stánek | SK Čekyně | 2 | : | 2 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
Kanci Citov | Císařov Devils | 1 | : | 4 | Citov | neděle | 10:00 | |||
KB | FC Dolňák | : | ||||||||
FC Langsam | Galacticos III | 5 | : | 4 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
PDHT Luková | Ludva Říkovice | 3 | : | 1 | Luková | neděle | 9:30 | |||
OCP Želatovice | FC Hrkotka | 2 | : | 1 | Želatovice | neděle | 10:00 | |||
Gbelčestr | Třetí housle | 3 | : | 1 | Na lokotce | sobota | 10:30 |
16.KOLO | 14.4. - | 15.4 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | Kanci Citov | 9 | : | 4 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Třetí housle | Císařov Devils | 2 | : | 5 | Na lokotce | neděle | 15:15 | |||
FC Dolňák | K-stánek | 0 | : | 1 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 | |||
Galacticos III | KB | : | ||||||||
Ludva Říkovice | FC Langsam | 1 | : | 4 | Říkovice | neděle | 10:00 | |||
FC Hrkotka | PDHT Luková | 0 | : | 3 | Na lokotce | sobota | 12:30 | |||
Gbelčestr | OCP Želatovice | 5 | : | 1 | Na lokotce | sobota | 10:30 |
15.KOLO | 7.4. - | 8.4 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
Císařov Devils | SK Čekyně | 2 | : | 2 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | FC Dolňák | 2 | : | 3 | Citov | neděle | 10:00 | |||
K-stánek | Galacticos III | 0 | : | 4 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
KB | Ludva Říkovice | : | ||||||||
FC Langsam | FC Hrkotka | : | Hradčany | úterý | 1.5. | |||||
PDHT Luková | Gbelčestr | 0 | : | 2 | Luková | neděle | 9:30 | |||
OCP Želatovice | Třetí housle | 2 | : | 0 | Želatovice | neděle | 10:00 |
14.KOLO | 31.3. - | 1.4 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
Třetí housle | SK Čekyně | 2 | : | 1 | Na lokotce | neděle | 15:15 | |||
FC Dolňák | Císařov Devils | : | Dolní Újezd | neděle | odl. | |||||
Galacticos III | Kanci Citov | 3 | : | 0 | Žeravice | neděle | 13:30 | |||
Ludva Říkovice | K-stánek | : | Říkovice | neděle | odl. | |||||
FC Hrkotka | KB | : | ||||||||
Gbelčestr | FC Langsam | 10 | : | 2 | Na lokotce | sobota | 10:30 | |||
PDHT Luková | OCP Želatovice | 5 | : | 0 | Luková | neděle | 9:30 |
14.KOLO 31.3. - 1.4 Výsledek Místo Den Čas Třetí housle SK Čekyně 2 : 1 Na lokotce neděle 15:15 FC Dolňák Císařov Devils : Dolní Újezd neděle odl. Galacticos III Kanci Citov 3 : 0 Žeravice neděle 13:30 Ludva Říkovice K-stánek : Říkovice neděle odl. FC Hrkotka KB : Gbelčestr FC Langsam 10 : 2 Na lokotce sobota 10:30 PDHT Luková OCP Želatovice 5 : 0 Luková neděle 9:30
Více zde: https://plmk-prerov.webnode.cz/a3-liga8/terminy-a-vysledky/
Více zde: https://plmk-prerov.webnode.cz/a3-liga8/terminy-a-vysledky/
13.KOLO | 18.11. - | 19.11 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | FC Dolňák | 6 | : | 1 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Galacticos III | Císařov Devils | 8 | : | 1 | Žeravice | neděle | 13:30 | |||
Ludva Říkovice | Kanci Citov | 2 | : | 2 | Říkovice | neděle | 10:00 | |||
FC Hrkotka | K-stánek | : | Na lokotce | sobota | odl. | |||||
Gbelčestr | KB | 9 | : | 3 | Na lokotce | sobota | 10:30 | |||
OCP Želatovice | FC Langsam | 2 | : | 2 | Želatovice | neděle | 10:00 | |||
PDHT Luková | Třetí housle | 2 | : | 1 | Luková | neděle | 9:30 |
12.KOLO | 11.11. - | 12.11 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | Galacticos III | 2 | : | 0 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | Ludva Říkovice | 1 | : | 0 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | FC Hrkotka | 4 | : | 0 | Citov | neděle | 10:00 | |||
K-stánek | Gbelčestr | 2 | : | 3 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
KB | OCP Želatovice | 0 | : | 1 | Na lokotce | neděle | 14:00 | |||
FC Langsam | PDHT Luková | 6 | : | 2 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
Třetí housle | FC Dolňák | 4 | : | 1 | Na lokotce | neděle | 15:15 |
11.KOLO | 4.11. - | 5.11 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
Ludva Říkovice | SK Čekyně | 4 | : | 7 | Říkovice | neděle | 10:00 | |||
FC Hrkotka | Císařov Devils | 1 | : | 4 | Na lokotce | sobota | 12:30 | |||
Gbelčestr | Kanci Citov | : | Na lokotce | sobota | odl. | |||||
OCP Želatovice | K-stánek | 0 | : | 3 | Želatovice | neděle | 10:00 | |||
PDHT Luková | KB | 2 | : | 0 | Luková | neděle | 9:30 | |||
FC Langsam | Třetí housle | 1 | : | 4 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
Galacticos III | FC Dolňák | 6 | : | 2 | Žeravice | neděle | 13:30 |
10.KOLO | 28.10. - | 29.10 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | FC Hrkotka | 1 | : | 3 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | Gbelčestr | 0 | : | 3 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | OCP Želatovice | : | Citov | neděle | odl. | |||||
K-stánek | PDHT Luková | 6 | : | 2 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
KB | FC Langsam | : | Na lokotce | neděle | odl. | |||||
FC Dolňák | Ludva Říkovice | : | Dolní Újezd | neděle | odl. | |||||
Třetí housle | Galacticos III | 4 | : | 7 | Na lokotce | neděle | 15:15 |
9.KOLO | 21.10. - | 22.10 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
Gbelčestr | SK Čekyně | 3 | : | 0 | Na lokotce | sobota | 10:30 | |||
OCP Želatovice | Císařov Devils | 4 | : | 0 | Želatovice | neděle | 10:00 | |||
PDHT Luková | Kanci Citov | 2 | : | 2 | Luková | neděle | 9:30 | |||
FC Langsam | K-stánek | 6 | : | 5 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
KB | Třetí housle | : | Na lokotce | pátek | 17.11 | |||||
FC Hrkotka | FC Dolňák | 0 | : | 3 | Na lokotce | sobota | 12:30 | |||
Ludva Říkovice | Galacticos III | 1 | : | 1 | Říkovice | neděle | 10:00 |
8.KOLO | 14.10. - | 15.10 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | OCP Želatovice | 3 | : | 7 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | PDHT Luková | 2 | : | 3 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | FC Langsam | 3 | : | 2 | Citov | neděle | 10:00 | |||
K-stánek | KB | 9 | : | 3 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
FC Dolňák | Gbelčestr | 1 | : | 2 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 | |||
Galacticos III | FC Hrkotka | 3 | : | 2 | Žeravice | neděle | 13:30 | |||
Třetí housle | Ludva Říkovice | 4 | : | 2 | Na lokotce | neděle | 15:15 |
7.KOLO | 7.10. - | 8.10 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
PDHT Luková | SK Čekyně | 1 | : | 1 | Luková | neděle | 9:30 | |||
FC Langsam | Císařov Devils | 2 | : | 1 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
KB | Kanci Citov | 1 | : | 1 | Na lokotce | neděle | 16:00 | |||
K-stánek | Třetí housle | 6 | : | 3 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
OCP Želatovice | FC Dolňák | 4 | : | 0 | Želatovice | neděle | 10:00 | |||
Gbelčestr | Galacticos III | 2 | : | 3 | Na lokotce | sobota | 10:30 | |||
FC Hrkotka | Ludva Říkovice | 1 | : | 2 | Na lokotce | sobota | 12:30 |
6.KOLO | 30.9. - | 1.10 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | FC Langsam | 2 | : | 0 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | KB | 2 | : | 0 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | K-stánek | 1 | : | 5 | Citov | neděle | 10:00 | |||
FC Dolňák | PDHT Luková | 2 | : | 3 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 | |||
Galacticos III | OCP Želatovice | 3 | : | 3 | Žeravice | neděle | 13:30 | |||
Ludva Říkovice | Gbelčestr | 1 | : | 6 | Říkovice | neděle | 10:00 | |||
Třetí housle | FC Hrkotka | 5 | : | 0 | Na lokotce | neděle | 15:15 |
5.KOLO | 23.9. - | 24.9 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
KB | SK Čekyně | 2 | : | 4 | Na lokotce | neděle | 16:00 | |||
K-stánek | Císařov Devils | 7 | : | 1 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
Kanci Citov | Třetí housle | 1 | : | 6 | Citov | neděle | 10:00 | |||
FC Langsam | FC Dolňák | 5 | : | 4 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
PDHT Luková | Galacticos III | 2 | : | 2 | Luková | neděle | 9:30 | |||
OCP Želatovice | Ludva Říkovice | 1 | : | 2 | Želatovice | neděle | 10:00 | |||
Gbelčestr | FC Hrkotka | : | Na lokotce | sobota | odl. |
4.KOLO | 16.9. - | 17.9 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | K-stánek | 6 | : | 3 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | Kanci Citov | 6 | : | 4 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
FC Dolňák | KB | 6 | : | 4 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 | |||
Galacticos III | FC Langsam | 4 | : | 1 | Žeravice | neděle | 13:30 | |||
Ludva Říkovice | PDHT Luková | 2 | : | 2 | Říkovice | neděle | 10:00 | |||
FC Hrkotka | OCP Želatovice | 8 | : | 0 | Na lokotce | sobota | 12:30 | |||
Třetí housle | Gbelčestr | : | Na lokotce | neděle | odl. |
3.KOLO | 9.9. - | 10.9 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
Kanci Citov | SK Čekyně | 1 | : | 4 | Citov | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | Třetí housle | 1 | : | 4 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
K-stánek | FC Dolňák | 1 | : | 1 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
KB | Galacticos III | 3 | : | 0 | Na lokotce | neděle | 16:00 | |||
FC Langsam | Ludva Říkovice | 1 | : | 1 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
PDHT Luková | FC Hrkotka | 4 | : | 2 | Luková | neděle | 9:30 | |||
OCP Želatovice | Gbelčestr | 0 | : | 1 | Želatovice | neděle | 10:00 |
2.KOLO | 2.9. - | 3.9 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | Císařov Devils | 7 | : | 3 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
FC Dolňák | Kanci Citov | 1 | : | 3 | Dolní Újezd | neděle | 11:30 | |||
Galacticos III | K-stánek | 4 | : | 0 | Žeravice | neděle | 13:30 | |||
Ludva Říkovice | KB | 3 | : | 1 | Říkovice | neděle | 10:00 | |||
FC Hrkotka | FC Langsam | : | Na lokotce | sobota | 12:30 | |||||
Gbelčestr | PDHT Luková | 3 | : | 3 | Na lokotce | sobota | 10:30 | |||
Třetí housle | OCP Želatovice | : | Na lokotce | neděle | odl. |
1.KOLO | 26.8. - | 27.8 | Výsledek | Místo | Den | Čas | ||||
SK Čekyně | Třetí housle | 0 | : | 2 | Čekyně | neděle | 10:00 | |||
Císařov Devils | FC Dolňák | 2 | : | 5 | Císařov | neděle | 14:00 | |||
Kanci Citov | Galacticos III | 0 | : | 4 | Citov | neděle | 10:00 | |||
K-stánek | Ludva Říkovice | 2 | : | 3 | ZŠ Trávník | neděle | 15:30 | |||
KB | FC Hrkotka | : | Na lokotce | neděle | odl. | |||||
FC Langsam | Gbelčestr | 0 | : | 4 | Hradčany | neděle | 10:30 | |||
OCP Želatovice | PDHT Luková | 1 | : | 1 | Želatovice | neděle | 10:00 |