1.KOLO               1.9. - 2.9 Místo Den Čas Výsledek SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :   Galacticos III Třetí Housle Citov Ne 10:30 0 : 8 K-Stánek Císařov Devils ZŠ Trávník Ne 14:00 9 : 0 FC Bubu FC Langsam Kojetín So 10:00 4 : 1 FC Hrkotka Real Material Na lokotce So 12:30 0 : 1 OCP Želatovice Kanci Citov Želatovice Ne 10:00   :   Ludva Říkovice 1. FC Slza Říkovice Ne 11:00 1 : 6

Více zde: https://plmk-prerov.webnode.cz/a3-liga8/terminy-a-vysledky/
1.KOLO               1.9. - 2.9 Místo Den Čas Výsledek SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :   Galacticos III Třetí Housle Citov Ne 10:30 0 : 8 K-Stánek Císařov Devils ZŠ Trávník Ne 14:00 9 : 0 FC Bubu FC Langsam Kojetín So 10:00 4 : 1 FC Hrkotka Real Material Na lokotce So 12:30 0 : 1 OCP Želatovice Kanci Citov Želatovice Ne 10:00   :   Ludva Říkovice 1. FC Slza Říkovice Ne 11:00 1 : 6

Více zde: https://plmk-prerov.webnode.cz/a3-liga8/terminy-a-vysledky/

 

4.KOLO              
22.9. - 23.9 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Bubu Čekyně Ne 10:00 0 : 1
Galacticos III K-Stánek Citov Ne 10:30 4 : 2
Třetí Housle FC Hrkotka Na lokotce Ne 15:15 7 : 3
Císařov Devils OCP Želatovice Císařov Ne 14:00 3 : 5
FC Langsam Ludva Říkovice Hradčany Ne 10:30 2 : 0
Real Material 1. FC Slza Majetín Ne 10:30 1 : 1
volno volno         :  
3.KOLO              
15.9. - 16.9 Místo Den Čas Výsledek
K-Stánek SK Čekyně ZŠ Trávník Ne 14:00 0 : 1
Galacticos III volno Citov Ne 10:30   :  
FC Bubu Třetí Housle Kojetín So 10:00 4 : 5
FC Hrkotka Císařov Devils Na lokotce Ne 12:30 5 : 2
OCP Želatovice FC Langsam Želatovice Ne 10:00 6 : 2
Ludva Říkovice Real Material Říkovice Ne 11:00 2 : 6
1. FC Slza volno Troubky Ne 10:00   :  
               
2.KOLO              
8.9. - 9.9 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Galacticos III Čekyně Ne 10:00 6 : 0
Třetí Housle K-Stánek Na lokotce Ne 15:15 1 : 2
Císařov Devils FC Bubu Císařov Ne 14:00 7 : 8
FC Langsam FC Hrkotka Hradčany Ne 10:30 2 : 3
Real Material OCP Želatovice Majetín Ne 10:30 5 : 2
volno Ludva Říkovice         :  
volno 1. FC Slza         :  
             
1.9. - 2.9 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III Třetí Housle Citov Ne 10:30 0 : 8
K-Stánek Císařov Devils ZŠ Trávník Ne 14:00 9 : 0
FC Bubu FC Langsam Kojetín So 10:00 4 : 1
FC Hrkotka Real Material Na lokotce So 12:30 0 : 1
OCP Želatovice Kanci Citov Želatovice Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice 1. FC Slza Říkovice Ne 11:00 1 : 6