1.KOLO               1.9. - 2.9 Místo Den Čas Výsledek SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :   Galacticos III Třetí Housle Citov Ne 10:30 0 : 8 K-Stánek Císařov Devils ZŠ Trávník Ne 14:00 9 : 0 FC Bubu FC Langsam Kojetín So 10:00 4 : 1 FC Hrkotka Real Material Na lokotce So 12:30 0 : 1 OCP Želatovice Kanci Citov Želatovice Ne 10:00   :   Ludva Říkovice 1. FC Slza Říkovice Ne 11:00 1 : 6

Více zde: https://plmk-prerov.webnode.cz/a3-liga8/terminy-a-vysledky/
1.KOLO               1.9. - 2.9 Místo Den Čas Výsledek SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :   Galacticos III Třetí Housle Citov Ne 10:30 0 : 8 K-Stánek Císařov Devils ZŠ Trávník Ne 14:00 9 : 0 FC Bubu FC Langsam Kojetín So 10:00 4 : 1 FC Hrkotka Real Material Na lokotce So 12:30 0 : 1 OCP Želatovice Kanci Citov Želatovice Ne 10:00   :   Ludva Říkovice 1. FC Slza Říkovice Ne 11:00 1 : 6

Více zde: https://plmk-prerov.webnode.cz/a3-liga8/terminy-a-vysledky/

 

26.KOLO              
22.6. - 23.6 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Třetí Housle Čekyně Ne 10:00 3 : 3
Galacticos III Císařov Devils Citov Ne 10:30 4 : 2
K-Stánek FC Langsam ZŠ Trávník Ne 14:00 3 : 1
FC Bubu Real Material Kojetín So 10:00 1 : 1
FC Hrkotka volno Na lokotce Ne 12:30   :  
OCP Želatovice 1. FC Slza Želatovice Ne 10:00 7 : 3
volno Ludva Říkovice         :  
25.KOLO              
15.6. - 16.6 Místo Den Čas Výsledek
Císařov Devils SK Čekyně Císařov Ne 14:00 3 : 1
FC Langsam Galacticos III Hradčany Ne 10:30 3 : 2
Real Material K-Stánek Majetín Ne 10:30 3 : 2
volno FC Bubu         :  
1. FC Slza FC Hrkotka Troubky Ne 10:00 6 : 1
Ludva Říkovice OCP Želatovice Říkovice Ne 11:00 3 : 7
Třetí Housle volno Na lokotce Ne 15:15   :  
24.KOLO              
8.6. - 9.6 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Langsam Čekyně Ne 10:00 5 : 2
Galacticos III Real Material Citov Ne 10:30 0 : 8
K-Stánek volno ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu 1. FC Slza Kojetín So 10:00 6 : 3
FC Hrkotka Ludva Říkovice Na lokotce Ne 12:30 1 : 3
volno OCP Želatovice         :  
Třetí Housle Císařov Devils Na lokotce Ne 15:15 3 : 3
23.KOLO              
1.6. - 2.6 Místo Den Čas Výsledek
Real Material SK Čekyně Majetín Ne 10:30 7 : 5
volno Galacticos III         :  
1. FC Slza K-Stánek Troubky Ne 10:00 2 : 1
Ludva Říkovice FC Bubu Říkovice Ne 11:00 3 : 6
OCP Želatovice FC Hrkotka Želatovice Ne 10:00 2 : 3
FC Langsam Třetí Housle Hradčany Ne 10:30 2 : 3
Císařov Devils volno Císařov Ne 14:00   :  
22.KOLO              
25.5. - 26.5 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III 1. FC Slza Citov Ne 10:30 3 : 4
K-Stánek Ludva Říkovice ZŠ Trávník Ne 14:00 3 : 2
FC Bubu OCP Želatovice Kojetín So 10:00 4 : 1
volno FC Hrkotka         :  
Třetí Housle Real Material Na lokotce Ne 15:15 0 : 5
Císařov Devils FC Langsam Císařov Ne 14:00 1 : 0
21.KOLO              
18.5. - 19.5 Místo Den Čas Výsledek
1. FC Slza SK Čekyně Troubky Ne 10:00 1 : 2
Ludva Říkovice Galacticos III Říkovice Ne 11:00 5 : 3
OCP Želatovice K-Stánek Želatovice Ne 10:00 2 : 0
FC Hrkotka FC Bubu Na lokotce Ne 12:30 1 : 8
volno Třetí Housle         :  
Real Material Císařov Devils Majetín Ne 10:30 7 : 3
FC Langsam volno Hradčany Ne 10:30   :  
20.KOLO              
11.5. - 12.5 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Ludva Říkovice Čekyně Ne 10:00 1 : 3
Galacticos III OCP Želatovice Citov Ne 10:30 7 : 6
K-Stánek FC Hrkotka ZŠ Trávník Ne 14:00 odl :  
volno FC Bubu         :  
Třetí Housle 1. FC Slza Na lokotce Ne 15:15 2 : 3
Císařov Devils volno Císařov Ne 14:00   :  
FC Langsam Real Material Hradčany Ne 10:30 3 : 7
19.KOLO              
4.5. - 5.5 Místo Den Čas Výsledek
OCP Želatovice SK Čekyně Želatovice Ne 10:00 1 : 4
FC Hrkotka Galacticos III Na lokotce Ne 12:30 3 : 0
FC Bubu K-Stánek Kojetín So 10:00 3 : 1
Ludva Říkovice Třetí Housle Říkovice Ne 11:00 1 : 1
1. FC Slza Císařov Devils Troubky Ne 10:00 6 : 2
volno FC Langsam         :  
Real Material volno Majetín Ne 10:30   :  
18.KOLO              
27.4. - 28.4 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Hrkotka Čekyně Ne 10:00 3 : 3
Galacticos III FC Bubu Citov Ne 10:30 0 : 3
volno K-Stánek         :  
Třetí Housle OCP Želatovice Na lokotce Ne 15:15 2 : 1
Císařov Devils Ludva Říkovice Císařov Ne 14:00 3 : 2
FC Langsam 1. FC Slza Hradčany Ne 10:30 4 : 3
Real Material volno Majetín Ne 10:30   :  
17.KOLO              
20.4. - 21.4 Místo Den Čas Výsledek
FC Bubu SK Čekyně Kojetín So 10:00 3 : 0
K-Stánek Galacticos III ZŠ Trávník Ne 14:00 4 : 3
FC Hrkotka Třetí Housle Na lokotce Ne 12:30 5 : 3
OCP Želatovice Císařov Devils Želatovice Ne 10:00 1 : 2
Ludva Říkovice FC Langsam Říkovice Ne 11:00 11 : 3
1. FC Slza Real Material Troubky Ne 10:00 1 : 2
volno volno         :  
16.KOLO              
13.4. - 14.4 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně K-Stánek Čekyně Ne 10:00 3 : 0
volno Galacticos III         :  
Třetí Housle FC Bubu Na lokotce Ne 15:15 1 : 1
Císařov Devils FC Hrkotka Císařov Ne 14:00 3 : 6
FC Langsam OCP Želatovice Hradčany Ne 10:30 5 : 1
Real Material Ludva Říkovice Majetín Ne 10:30 6 : 1
volno 1. FC Slza         :  

15.KOLO              
6.4. - 7.4 Místo Den Čas Výsledek
Galacticos III SK Čekyně Citov Ne 10:30 1 : 1
K-Stánek Třetí Housle ZŠ Trávník Ne 14:00 3 : 2
FC Bubu Císařov Devils Kojetín So 10:00 3 : 1
FC Hrkotka FC Langsam Na lokotce Ne 12:30 6 : 5
OCP Želatovice Real Material Želatovice Ne 10:00 0 : 8
Ludva Říkovice volno Říkovice Ne 11:00   :  
1. FC Slza volno Troubky Ne 10:00   :  
               
             
14.KOLO              
30.3. - 31.3 Místo Den Čas Výsledek
volno SK Čekyně         :  
Třetí Housle Galacticos III Na lokotce Ne 15:15 3 : 0
Císařov Devils K-Stánek Císařov Ne 14:00 1 : 3
FC Langsam FC Bubu Hradčany Ne 10:30 4 : 7
Real Material FC Hrkotka Majetín Ne 10:30 5 : 4
volno OCP Želatovice         :  
1. FC Slza Ludva Říkovice Troubky Ne 10:00 7 : 3
13.KOLO              
24.11. - 25.11 Místo Den Čas Výsledek
Třetí Housle SK Čekyně Na lokotce Ne 15:15 1 : 5
Císařov Devils Galacticos III Císařov Ne 14:00 3 : 2
FC Langsam K-Stánek Hradčany Ne 10:30 7 : 3
Real Material FC Bubu Majetín Ne 10:30 6 : 1
volno FC Hrkotka         :  
1. FC Slza OCP Želatovice Troubky Ne 10:00 4 : 2
Ludva Říkovice volno Říkovice Ne 11:00   :  
               
12.KOLO              
17.11. - 18.11 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Císařov Devils Čekyně Ne 10:00 6 : 1
Galacticos III FC Langsam Citov Ne 10:30 1 : 6
K-Stánek Real Material ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu volno Kojetín So 10:00   :  
FC Hrkotka 1. FC Slza Na lokotce Ne 12:30 0 : 6
OCP Želatovice Ludva Říkovice Želatovice Ne 10:00 3 : 4
volno Třetí Housle         :  
11.KOLO              
10.11. - 11.11 Místo Den Čas Výsledek
FC Langsam SK Čekyně Hradčany Ne 10:30 1 : 7
Real Material Galacticos III Majetín Ne 10:30 3 : 1
volno K-Stánek         :  
1. FC Slza FC Bubu Troubky Ne 10:00 6 : 1
Ludva Říkovice FC Hrkotka Říkovice Ne 11:00 7 : 1
OCP Želatovice volno Želatovice Ne 10:00   :  
Císařov Devils Třetí Housle Císařov Ne 14:00 3 : 3
10.KOLO              
3.11. - 4.11 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Real Material Čekyně Ne 10:00 5 : 2
Galacticos III volno Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek 1. FC Slza ZŠ Trávník Ne 14:00 2 : 0
FC Bubu Ludva Říkovice Kojetín So 10:00 6 : 2
FC Hrkotka OCP Želatovice Na lokotce Ne 12:30 1 : 5
Třetí Housle FC Langsam Na lokotce Ne 15:15 4 : 1
volno Císařov Devils         :  
9.KOLO              
27.10. - 28.10 Místo Den Čas Výsledek
volno SK Čekyně         :  
1. FC Slza Galacticos III Troubky Ne 10:00 2 : 2
Ludva Říkovice K-Stánek Říkovice Ne 11:00 2 : 2
OCP Želatovice FC Bubu Želatovice Ne 10:00 1 : 6
FC Hrkotka volno Na lokotce Ne 12:30   :  
Real Material Třetí Housle Majetín Ne 10:30 10 : 1
FC Langsam Císařov Devils Hradčany Ne 10:30 5 : 1
8.KOLO              
20.10. - 21.10 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně 1. FC Slza Čekyně Ne 10:00 3 : 3
Galacticos III Ludva Říkovice Citov Ne 10:30 2 : 4
K-Stánek OCP Želatovice ZŠ Trávník Ne 14:00 3 : 3
FC Bubu FC Hrkotka Kojetín So 10:00   :  
Třetí Housle volno Na lokotce Ne 15:15   :  
Císařov Devils Real Material Císařov Ne 14:00 2 : 3
volno FC Langsam         :  
7.KOLO              
13.10. - 14.10 Místo Den Čas Výsledek
Ludva Říkovice SK Čekyně Říkovice Ne 11:00 1 : 1
OCP Želatovice Galacticos III Želatovice Ne 10:00 5 : 1
FC Hrkotka K-Stánek Na lokotce Ne 12:30 2 : 4
FC Bubu volno Kojetín So 10:00   :  
1. FC Slza Třetí Housle Troubky Ne 10:00 5 : 2
volno Císařov Devils         :  
Real Material FC Langsam Majetín Ne 10:30 4 : 3
6.KOLO              
6.10. - 7.10 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně OCP Želatovice Čekyně Ne 10:00 2 : 2
Galacticos III FC Hrkotka Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek FC Bubu ZŠ Trávník Ne 14:00 2 : 4
Třetí Housle Ludva Říkovice Na lokotce Ne 15:15 3 : 1
Císařov Devils 1. FC Slza Císařov Ne 14:00 1 : 2
FC Langsam volno Hradčany Ne 10:30   :  
volno Real Material         :  
5.KOLO              
29.9. - 30.9 Místo Den Čas Výsledek
FC Hrkotka SK Čekyně Na lokotce Ne 12:30 2 : 0
FC Bubu Galacticos III Kojetín So 10:00 3 : 1
K-Stánek volno ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
OCP Želatovice Třetí Housle Želatovice Ne 10:00 4 : 2
Ludva Říkovice Císařov Devils Říkovice Ne 11:00 1 : 2
1. FC Slza FC Langsam Troubky Ne 10:00 3 : 1
volno Real Material         :  
5.KOLO              
29.9. - 30.9 Místo Den Čas Výsledek
FC Hrkotka SK Čekyně Na lokotce Ne 12:30 2 : 0
FC Bubu Galacticos III Kojetín So 10:00 3 : 1
K-Stánek volno ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
OCP Želatovice Třetí Housle Želatovice Ne 10:00 4 : 2
Ludva Říkovice Císařov Devils Říkovice Ne 11:00 1 : 2
1. FC Slza FC Langsam Troubky Ne 10:00 3 : 1
volno Real Material         :  
4.KOLO              
22.9. - 23.9 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Bubu Čekyně Ne 10:00 0 : 1
Galacticos III K-Stánek Citov Ne 10:30 4 : 2
Třetí Housle FC Hrkotka Na lokotce Ne 15:15 7 : 3
Císařov Devils OCP Želatovice Císařov Ne 14:00 3 : 5
FC Langsam Ludva Říkovice Hradčany Ne 10:30 2 : 0
Real Material 1. FC Slza Majetín Ne 10:30 1 : 1
volno volno         :  
3.KOLO              
15.9. - 16.9 Místo Den Čas Výsledek
K-Stánek SK Čekyně ZŠ Trávník Ne 14:00 0 : 1
Galacticos III volno Citov Ne 10:30   :  
FC Bubu Třetí Housle Kojetín So 10:00 4 : 5
FC Hrkotka Císařov Devils Na lokotce Ne 12:30 5 : 2
OCP Želatovice FC Langsam Želatovice Ne 10:00 6 : 2
Ludva Říkovice Real Material Říkovice Ne 11:00 2 : 6
1. FC Slza volno Troubky Ne 10:00   :  
               
2.KOLO              
8.9. - 9.9 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Galacticos III Čekyně Ne 10:00 6 : 0
Třetí Housle K-Stánek Na lokotce Ne 15:15 1 : 2
Císařov Devils FC Bubu Císařov Ne 14:00 7 : 8
FC Langsam FC Hrkotka Hradčany Ne 10:30 2 : 3
Real Material OCP Želatovice Majetín Ne 10:30 5 : 2
volno Ludva Říkovice         :  
volno 1. FC Slza         :  
             
1.9. - 2.9 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III Třetí Housle Citov Ne 10:30 0 : 8
K-Stánek Císařov Devils ZŠ Trávník Ne 14:00 9 : 0
FC Bubu FC Langsam Kojetín So 10:00 4 : 1
FC Hrkotka Real Material Na lokotce So 12:30 0 : 1
OCP Želatovice Kanci Citov Želatovice Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice 1. FC Slza Říkovice Ne 11:00 1 : 6