JARO 2018              
               
               
14.KOLO              
30.3. - 31.3 Místo Den Čas Výsledek
volno SK Čekyně         :  
Třetí Housle Galacticos III Na lokotce Ne 15:15 3 : 0
Císařov Devils K-Stánek Císařov Ne 14:00 1 : 3
FC Langsam FC Bubu Hradčany Ne 10:30 4 : 7
Real Material FC Hrkotka Majetín Ne 10:30 5 : 4
volno OCP Želatovice         :  
1. FC Slza Ludva Říkovice Troubky Ne 10:00 7 : 3
               
15.KOLO              
6.4. - 7.4 Místo Den Čas Výsledek
Galacticos III SK Čekyně Citov Ne 10:30 1 : 1
K-Stánek Třetí Housle ZŠ Trávník Ne 14:00 3 : 2
FC Bubu Císařov Devils Kojetín So 10:00 3 : 1
FC Hrkotka FC Langsam Na lokotce Ne 12:30 6 : 5
OCP Želatovice Real Material Želatovice Ne 10:00 0 : 8
Ludva Říkovice volno Říkovice Ne 11:00   :  
1. FC Slza volno Troubky Ne 10:00   :  
               
16.KOLO              
13.4. - 14.4 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně K-Stánek Čekyně Ne 10:00 3 : 0
volno Galacticos III         :  
Třetí Housle FC Bubu Na lokotce Ne 15:15 1 : 1
Císařov Devils FC Hrkotka Císařov Ne 14:00 3 : 6
FC Langsam OCP Želatovice Hradčany Ne 10:30 5 : 1
Real Material Ludva Říkovice Majetín Ne 10:30 6 : 1
volno 1. FC Slza         :  
               
17.KOLO              
20.4. - 21.4 Místo Den Čas Výsledek
FC Bubu SK Čekyně Kojetín So 10:00 3 : 0
K-Stánek Galacticos III ZŠ Trávník Ne 14:00 4 : 3
FC Hrkotka Třetí Housle Na lokotce Ne 12:30 5 : 3
OCP Želatovice Císařov Devils Želatovice Ne 10:00 1 : 2
Ludva Říkovice FC Langsam Říkovice Ne 11:00 11 : 3
1. FC Slza Real Material Troubky Ne 10:00 1 : 2
volno volno         :  
               
18.KOLO              
27.4. - 28.4 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Hrkotka Čekyně Ne 10:00 3 : 3
Galacticos III FC Bubu Citov Ne 10:30 0 : 3
volno K-Stánek         :  
Třetí Housle OCP Želatovice Na lokotce Ne 15:15 2 : 1
Císařov Devils Ludva Říkovice Císařov Ne 14:00 3 : 2
FC Langsam 1. FC Slza Hradčany Ne 10:30 4 : 3
Real Material volno Majetín Ne 10:30   :  
               
19.KOLO              
4.5. - 5.5 Místo Den Čas Výsledek
OCP Želatovice SK Čekyně Želatovice Ne 10:00   :  
FC Hrkotka Galacticos III Na lokotce Ne 12:30   :  
FC Bubu K-Stánek Kojetín So 10:00   :  
Ludva Říkovice Třetí Housle Říkovice Ne 11:00   :  
1. FC Slza Císařov Devils Troubky Ne 10:00   :  
volno FC Langsam         :  
Real Material volno Majetín Ne 10:30   :  
               
20.KOLO              
11.5. - 12.5 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Ludva Říkovice Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III OCP Želatovice Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek FC Hrkotka ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
volno FC Bubu         :  
Třetí Housle 1. FC Slza Na lokotce Ne 15:15   :  
Císařov Devils volno Císařov Ne 14:00   :  
FC Langsam Real Material Hradčany Ne 10:30   :  
               
21.KOLO              
18.5. - 19.5 Místo Den Čas Výsledek
1. FC Slza SK Čekyně Troubky Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice Galacticos III Říkovice Ne 11:00   :  
OCP Želatovice K-Stánek Želatovice Ne 10:00   :  
FC Hrkotka FC Bubu Na lokotce Ne 12:30   :  
volno Třetí Housle         :  
Real Material Císařov Devils Majetín Ne 10:30   :  
FC Langsam volno Hradčany Ne 10:30   :  
               
22.KOLO              
25.5. - 26.5 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III 1. FC Slza Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek Ludva Říkovice ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu OCP Želatovice Kojetín So 10:00   :  
volno FC Hrkotka         :  
Třetí Housle Real Material Na lokotce Ne 15:15   :  
Císařov Devils FC Langsam Císařov Ne 14:00   :  
               
23.KOLO              
1.6. - 2.6 Místo Den Čas Výsledek
Real Material SK Čekyně Majetín Ne 10:30   :  
volno Galacticos III         :  
1. FC Slza K-Stánek Troubky Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice FC Bubu Říkovice Ne 11:00   :  
OCP Želatovice FC Hrkotka Želatovice Ne 10:00   :  
FC Langsam Třetí Housle Hradčany Ne 10:30   :  
Císařov Devils volno Císařov Ne 14:00   :  
               
24.KOLO              
8.6. - 9.6 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Langsam Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III Real Material Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek volno ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu 1. FC Slza Kojetín So 10:00   :  
FC Hrkotka Ludva Říkovice Na lokotce Ne 12:30   :  
volno OCP Želatovice         :  
Třetí Housle Císařov Devils Na lokotce Ne 15:15   :  
               
25.KOLO              
15.6. - 16.6 Místo Den Čas Výsledek
Císařov Devils SK Čekyně Císařov Ne 14:00   :  
FC Langsam Galacticos III Hradčany Ne 10:30   :  
Real Material K-Stánek Majetín Ne 10:30   :  
volno FC Bubu         :  
1. FC Slza FC Hrkotka Troubky Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice OCP Želatovice Říkovice Ne 11:00   :  
Třetí Housle volno Na lokotce Ne 15:15   :  
               
26.KOLO              
22.6. - 23.6 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Třetí Housle Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III Císařov Devils Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek FC Langsam ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu Real Material Kojetín So 10:00   :  
FC Hrkotka volno Na lokotce Ne 12:30   :  
OCP Želatovice 1. FC Slza Želatovice Ne 10:00   :  
volno Ludva Říkovice         :  

 



Více zde: https://plmk-prerov.webnode.cz/a3-liga8/terminy-a-vysledky/
               
JARO 2018              
               
               
14.KOLO              
30.3. - 31.3 Místo Den Čas Výsledek
volno SK Čekyně         :  
Třetí Housle Galacticos III Na lokotce Ne 15:15 3 : 0
Císařov Devils K-Stánek Císařov Ne 14:00 1 : 3
FC Langsam FC Bubu Hradčany Ne 10:30 4 : 7
Real Material FC Hrkotka Majetín Ne 10:30 5 : 4
volno OCP Želatovice         :  
1. FC Slza Ludva Říkovice Troubky Ne 10:00 7 : 3
               
15.KOLO              
6.4. - 7.4 Místo Den Čas Výsledek
Galacticos III SK Čekyně Citov Ne 10:30 1 : 1
K-Stánek Třetí Housle ZŠ Trávník Ne 14:00 3 : 2
FC Bubu Císařov Devils Kojetín So 10:00 3 : 1
FC Hrkotka FC Langsam Na lokotce Ne 12:30 6 : 5
OCP Želatovice Real Material Želatovice Ne 10:00 0 : 8
Ludva Říkovice volno Říkovice Ne 11:00   :  
1. FC Slza volno Troubky Ne 10:00   :  
               
16.KOLO              
13.4. - 14.4 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně K-Stánek Čekyně Ne 10:00 3 : 0
volno Galacticos III         :  
Třetí Housle FC Bubu Na lokotce Ne 15:15 1 : 1
Císařov Devils FC Hrkotka Císařov Ne 14:00 3 : 6
FC Langsam OCP Želatovice Hradčany Ne 10:30 5 : 1
Real Material Ludva Říkovice Majetín Ne 10:30 6 : 1
volno 1. FC Slza         :  
               
17.KOLO              
20.4. - 21.4 Místo Den Čas Výsledek
FC Bubu SK Čekyně Kojetín So 10:00 3 : 0
K-Stánek Galacticos III ZŠ Trávník Ne 14:00 4 : 3
FC Hrkotka Třetí Housle Na lokotce Ne 12:30 5 : 3
OCP Želatovice Císařov Devils Želatovice Ne 10:00 1 : 2
Ludva Říkovice FC Langsam Říkovice Ne 11:00 11 : 3
1. FC Slza Real Material Troubky Ne 10:00 1 : 2
volno volno         :  
               
18.KOLO              
27.4. - 28.4 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Hrkotka Čekyně Ne 10:00 3 : 3
Galacticos III FC Bubu Citov Ne 10:30 0 : 3
volno K-Stánek         :  
Třetí Housle OCP Želatovice Na lokotce Ne 15:15 2 : 1
Císařov Devils Ludva Říkovice Císařov Ne 14:00 3 : 2
FC Langsam 1. FC Slza Hradčany Ne 10:30 4 : 3
Real Material volno Majetín Ne 10:30   :  
               
19.KOLO              
4.5. - 5.5 Místo Den Čas Výsledek
OCP Želatovice SK Čekyně Želatovice Ne 10:00   :  
FC Hrkotka Galacticos III Na lokotce Ne 12:30   :  
FC Bubu K-Stánek Kojetín So 10:00   :  
Ludva Říkovice Třetí Housle Říkovice Ne 11:00   :  
1. FC Slza Císařov Devils Troubky Ne 10:00   :  
volno FC Langsam         :  
Real Material volno Majetín Ne 10:30   :  
               
20.KOLO              
11.5. - 12.5 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Ludva Říkovice Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III OCP Želatovice Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek FC Hrkotka ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
volno FC Bubu         :  
Třetí Housle 1. FC Slza Na lokotce Ne 15:15   :  
Císařov Devils volno Císařov Ne 14:00   :  
FC Langsam Real Material Hradčany Ne 10:30   :  
               
21.KOLO              
18.5. - 19.5 Místo Den Čas Výsledek
1. FC Slza SK Čekyně Troubky Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice Galacticos III Říkovice Ne 11:00   :  
OCP Želatovice K-Stánek Želatovice Ne 10:00   :  
FC Hrkotka FC Bubu Na lokotce Ne 12:30   :  
volno Třetí Housle         :  
Real Material Císařov Devils Majetín Ne 10:30   :  
FC Langsam volno Hradčany Ne 10:30   :  
               
22.KOLO              
25.5. - 26.5 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III 1. FC Slza Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek Ludva Říkovice ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu OCP Želatovice Kojetín So 10:00   :  
volno FC Hrkotka         :  
Třetí Housle Real Material Na lokotce Ne 15:15   :  
Císařov Devils FC Langsam Císařov Ne 14:00   :  
               
23.KOLO              
1.6. - 2.6 Místo Den Čas Výsledek
Real Material SK Čekyně Majetín Ne 10:30   :  
volno Galacticos III         :  
1. FC Slza K-Stánek Troubky Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice FC Bubu Říkovice Ne 11:00   :  
OCP Želatovice FC Hrkotka Želatovice Ne 10:00   :  
FC Langsam Třetí Housle Hradčany Ne 10:30   :  
Císařov Devils volno Císařov Ne 14:00   :  
               
24.KOLO              
8.6. - 9.6 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Langsam Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III Real Material Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek volno ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu 1. FC Slza Kojetín So 10:00   :  
FC Hrkotka Ludva Říkovice Na lokotce Ne 12:30   :  
volno OCP Želatovice         :  
Třetí Housle Císařov Devils Na lokotce Ne 15:15   :  
               
25.KOLO              
15.6. - 16.6 Místo Den Čas Výsledek
Císařov Devils SK Čekyně Císařov Ne 14:00   :  
FC Langsam Galacticos III Hradčany Ne 10:30   :  
Real Material K-Stánek Majetín Ne 10:30   :  
volno FC Bubu         :  
1. FC Slza FC Hrkotka Troubky Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice OCP Želatovice Říkovice Ne 11:00   :  
Třetí Housle volno Na lokotce Ne 15:15   :  
               
26.KOLO              
22.6. - 23.6 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Třetí Housle Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III Císařov Devils Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek FC Langsam ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu Real Material Kojetín So 10:00   :  
FC Hrkotka volno Na lokotce Ne 12:30   :  
OCP Želatovice 1. FC Slza Želatovice Ne 10:00   :  
volno Ludva Říkovice         :  

 



Více zde: https://plmk-prerov.webnode.cz/a3-liga8/terminy-a-vysledky/

 

               
JARO 2019              
               
               
14.KOLO              
30.3. - 31.3 Místo Den Čas Výsledek
volno SK Čekyně         :  
Třetí Housle Galacticos III Na lokotce Ne 15:15 3 : 0
Císařov Devils K-Stánek Císařov Ne 14:00 1 : 3
FC Langsam FC Bubu Hradčany Ne 10:30 4 : 7
Real Material FC Hrkotka Majetín Ne 10:30 5 : 4
volno OCP Želatovice         :  
1. FC Slza Ludva Říkovice Troubky Ne 10:00 7 : 3
               
15.KOLO              
6.4. - 7.4 Místo Den Čas Výsledek
Galacticos III SK Čekyně Citov Ne 10:30 1 : 1
K-Stánek Třetí Housle ZŠ Trávník Ne 14:00 3 : 2
FC Bubu Císařov Devils Kojetín So 10:00 3 : 1
FC Hrkotka FC Langsam Na lokotce Ne 12:30 6 : 5
OCP Želatovice Real Material Želatovice Ne 10:00 0 : 8
Ludva Říkovice volno Říkovice Ne 11:00   :  
1. FC Slza volno Troubky Ne 10:00   :  
               
16.KOLO              
13.4. - 14.4 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně K-Stánek Čekyně Ne 10:00 3 : 0
volno Galacticos III         :  
Třetí Housle FC Bubu Na lokotce Ne 15:15 1 : 1
Císařov Devils FC Hrkotka Císařov Ne 14:00 3 : 6
FC Langsam OCP Želatovice Hradčany Ne 10:30 5 : 1
Real Material Ludva Říkovice Majetín Ne 10:30 6 : 1
volno 1. FC Slza         :  
               
17.KOLO              
20.4. - 21.4 Místo Den Čas Výsledek
FC Bubu SK Čekyně Kojetín So 10:00 3 : 0
K-Stánek Galacticos III ZŠ Trávník Ne 14:00 4 : 3
FC Hrkotka Třetí Housle Na lokotce Ne 12:30 5 : 3
OCP Želatovice Císařov Devils Želatovice Ne 10:00 1 : 2
Ludva Říkovice FC Langsam Říkovice Ne 11:00 11 : 3
1. FC Slza Real Material Troubky Ne 10:00 1 : 2
volno volno         :  
               
18.KOLO              
27.4. - 28.4 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Hrkotka Čekyně Ne 10:00 3 : 3
Galacticos III FC Bubu Citov Ne 10:30 0 : 3
volno K-Stánek         :  
Třetí Housle OCP Želatovice Na lokotce Ne 15:15 2 : 1
Císařov Devils Ludva Říkovice Císařov Ne 14:00 3 : 2
FC Langsam 1. FC Slza Hradčany Ne 10:30 4 : 3
Real Material volno Majetín Ne 10:30   :  
               
19.KOLO              
4.5. - 5.5 Místo Den Čas Výsledek
OCP Želatovice SK Čekyně Želatovice Ne 10:00   :  
FC Hrkotka Galacticos III Na lokotce Ne 12:30   :  
FC Bubu K-Stánek Kojetín So 10:00   :  
Ludva Říkovice Třetí Housle Říkovice Ne 11:00   :  
1. FC Slza Císařov Devils Troubky Ne 10:00   :  
volno FC Langsam         :  
Real Material volno Majetín Ne 10:30   :  
               
20.KOLO              
11.5. - 12.5 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Ludva Říkovice Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III OCP Želatovice Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek FC Hrkotka ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
volno FC Bubu         :  
Třetí Housle 1. FC Slza Na lokotce Ne 15:15   :  
Císařov Devils volno Císařov Ne 14:00   :  
FC Langsam Real Material Hradčany Ne 10:30   :  
               
21.KOLO              
18.5. - 19.5 Místo Den Čas Výsledek
1. FC Slza SK Čekyně Troubky Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice Galacticos III Říkovice Ne 11:00   :  
OCP Želatovice K-Stánek Želatovice Ne 10:00   :  
FC Hrkotka FC Bubu Na lokotce Ne 12:30   :  
volno Třetí Housle         :  
Real Material Císařov Devils Majetín Ne 10:30   :  
FC Langsam volno Hradčany Ne 10:30   :  
               
22.KOLO              
25.5. - 26.5 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně volno Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III 1. FC Slza Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek Ludva Říkovice ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu OCP Želatovice Kojetín So 10:00   :  
volno FC Hrkotka         :  
Třetí Housle Real Material Na lokotce Ne 15:15   :  
Císařov Devils FC Langsam Císařov Ne 14:00   :  
               
23.KOLO              
1.6. - 2.6 Místo Den Čas Výsledek
Real Material SK Čekyně Majetín Ne 10:30   :  
volno Galacticos III         :  
1. FC Slza K-Stánek Troubky Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice FC Bubu Říkovice Ne 11:00   :  
OCP Želatovice FC Hrkotka Želatovice Ne 10:00   :  
FC Langsam Třetí Housle Hradčany Ne 10:30   :  
Císařov Devils volno Císařov Ne 14:00   :  
               
24.KOLO              
8.6. - 9.6 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně FC Langsam Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III Real Material Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek volno ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu 1. FC Slza Kojetín So 10:00   :  
FC Hrkotka Ludva Říkovice Na lokotce Ne 12:30   :  
volno OCP Želatovice         :  
Třetí Housle Císařov Devils Na lokotce Ne 15:15   :  
               
25.KOLO              
15.6. - 16.6 Místo Den Čas Výsledek
Císařov Devils SK Čekyně Císařov Ne 14:00   :  
FC Langsam Galacticos III Hradčany Ne 10:30   :  
Real Material K-Stánek Majetín Ne 10:30   :  
volno FC Bubu         :  
1. FC Slza FC Hrkotka Troubky Ne 10:00   :  
Ludva Říkovice OCP Želatovice Říkovice Ne 11:00   :  
Třetí Housle volno Na lokotce Ne 15:15   :  
               
26.KOLO              
22.6. - 23.6 Místo Den Čas Výsledek
SK Čekyně Třetí Housle Čekyně Ne 10:00   :  
Galacticos III Císařov Devils Citov Ne 10:30   :  
K-Stánek FC Langsam ZŠ Trávník Ne 14:00   :  
FC Bubu Real Material Kojetín So 10:00   :  
FC Hrkotka volno Na lokotce Ne 12:30   :  
OCP Želatovice 1. FC Slza Želatovice Ne 10:00   :  
volno Ludva Říkovice         :  

 

ADRESÁŘ TÝMŮ 3.PLMK

 

SK ČEKYNĚ Čekyně tráva červená Ne 10.00
Benda Pavel mobil:   724 214 424 email:   pavel.cekyne@seznam.cz
         
GALACTICOS III Citov umělý bílomodrá Ne 10.30
Koukal Marek mobil:   736 448 424 email:   kukinmara@seznam.cz
         
FC LANGSAM Hradčany tráva oranžová Ne 10.30
Zlámal Ondřej mobil:   776 163 912 email:   zlamal@dsd-dostal.cz
         
FC BUBU Kojetín (Hanusíkova) umělý červená So 10.00
Hruboš Zdeněk mobil:   608 630 066 email:   zdenda.hrrr@seznam.cz
         
KANCI CITOV Citov tráva oranžová Ne 10.00
Přikryl Marcel mobil:   777 566 836 email:   prikryl@comet-obaly.cz
         
OCP ŽELATOVICE Želatovice tráva žlutočerná Ne 10.00
Kolibač Josef mobil:   732 470 857 email:   kolibacj@seznam.cz
         
LUDVA ŘÍKOVICE Říkovice tráva modrožlutá Ne 11.00
Pospíšil Václav mobil:   776 682 026 email:   vaclav.pospisil1@seznam.cz
         
FC HRKOTKA Na lokotce štěrkopísek zelenobílá So 12.30
Osladil Antonín mobil:   737 564 390 email:   fchrkotka@seznam.cz
         
REAL MATERIAL Majetín písek černá Ne 10.30
Koutný Jan mobil:   733 500 338 email:   koutny85@seznam.cz
         
CÍSAŘOV DEVILS Císařov tráva červená Ne 14.00
Kadlíček Petr mobil:   605 137 046 email:   japondevils@seznam.cz
         
K-STÁNEK ZŠ Trávník umělý bílá Ne 14.00
Netočný Jiří mobil:   737 619 400 email:   Netocny1@seznam.cz
         
1. FC SLZA Troubky písek oranžová Ne 10.00
Vinkler Tomáš mobil:   605 962 926 email:   klon03@seznam.cz
         
TŘETÍ HOUSLE Na lokotce štěrkopísek oranžová Ne 15.15
??? mobil:   605 585 038 email:   ???


Více zde: https://plmk-prerov.webnode.cz/a3-liga8/adresar-tymu/

ADRESÁŘ TÝMŮ 3.PLMK

 

SK ČEKYNĚ Čekyně tráva červená Ne 10.00
Benda Pavel mobil:   724 214 424 email:   pavel.cekyne@seznam.cz
         
GALACTICOS III Citov umělý bílomodrá Ne 10.30
Koukal Marek mobil:   736 448 424 email:   kukinmara@seznam.cz
         
FC LANGSAM Hradčany tráva oranžová Ne 10.30
Zlámal Ondřej mobil:   776 163 912 email:   zlamal@dsd-dostal.cz
         
FC BUBU Kojetín (Hanusíkova) umělý červená So 10.00
Hruboš Zdeněk mobil:   608 630 066 email:   zdenda.hrrr@seznam.cz
         
KANCI CITOV Citov tráva oranžová Ne 10.00
Přikryl Marcel mobil:   777 566 836 email:   prikryl@comet-obaly.cz
         
OCP ŽELATOVICE Želatovice tráva žlutočerná Ne 10.00
Kolibač Josef mobil:   732 470 857 email:   kolibacj@seznam.cz
         
LUDVA ŘÍKOVICE Říkovice tráva modrožlutá Ne 11.00
Pospíšil Václav mobil:   776 682 026 email:   vaclav.pospisil1@seznam.cz
         
FC HRKOTKA Na lokotce štěrkopísek zelenobílá So 12.30
Osladil Antonín mobil:   737 564 390 email:   fchrkotka@seznam.cz
         
REAL MATERIAL Majetín písek černá Ne 10.30
Koutný Jan mobil:   733 500 338 email:   koutny85@seznam.cz
         
CÍSAŘOV DEVILS Císařov tráva červená Ne 14.00
Kadlíček Petr mobil:   605 137 046 email:   japondevils@seznam.cz
         
K-STÁNEK ZŠ Trávník umělý bílá Ne 14.00
Netočný Jiří mobil:   737 619 400 email:   Netocny1@seznam.cz
         
1. FC SLZA Troubky písek oranžová Ne 10.00
Vinkler Tomáš mobil:   605 962 926 email:   klon03@seznam.cz
         
TŘETÍ HOUSLE Na lokotce štěrkopísek oranžová Ne 15.15
??? mobil:   605 585 038 email:   ???