12.KOLO 11.11. - 12.11   Výsledek   Místo Den Čas
SK Čekyně   Galacticos III   2 : 0   Čekyně neděle 10:00
Císařov Devils   Ludva Říkovice   1 : 0   Císařov neděle 14:00
Kanci Citov   FC Hrkotka   4 : 0   Citov neděle 10:00
K-stánek   Gbelčestr   2 : 3   ZŠ Trávník neděle 15:30
KB   OCP Želatovice   0 : 1   Na lokotce neděle 14:00
FC Langsam   PDHT Luková   6 : 2   Hradčany neděle 10:30
Třetí housle   FC Dolňák   4 : 1   Na lokotce neděle 15:15
11.KOLO 4.11. - 5.11   Výsledek   Místo Den Čas
Ludva Říkovice   SK Čekyně   4 : 7   Říkovice neděle 10:00
FC Hrkotka   Císařov Devils   1 : 4   Na lokotce sobota 12:30
Gbelčestr   Kanci Citov     :     Na lokotce sobota odl.
OCP Želatovice   K-stánek   0 : 3   Želatovice neděle 10:00
PDHT Luková   KB   2 : 0   Luková neděle 9:30
FC Langsam   Třetí housle   1 : 4   Hradčany neděle 10:30
Galacticos III   FC Dolňák   6 : 2   Žeravice neděle 13:30
10.KOLO 28.10. - 29.10   Výsledek   Místo Den Čas
SK Čekyně   FC Hrkotka   1 : 3   Čekyně neděle 10:00
Císařov Devils   Gbelčestr   0 : 3   Císařov neděle 14:00
Kanci Citov   OCP Želatovice     :     Citov neděle odl.
K-stánek   PDHT Luková   6 : 2   ZŠ Trávník neděle 15:30
KB   FC Langsam     :     Na lokotce neděle odl.
FC Dolňák   Ludva Říkovice     :     Dolní Újezd neděle odl.
Třetí housle   Galacticos III   4 : 7   Na lokotce neděle 15:15
9.KOLO 21.10. - 22.10   Výsledek   Místo Den Čas
Gbelčestr   SK Čekyně   3 : 0   Na lokotce sobota 10:30
OCP Želatovice   Císařov Devils   4 : 0   Želatovice neděle 10:00
PDHT Luková   Kanci Citov   2 : 2   Luková neděle 9:30
FC Langsam   K-stánek   6 : 5   Hradčany neděle 10:30
KB   Třetí housle     :     Na lokotce pátek 17.11
FC Hrkotka   FC Dolňák   0 : 3   Na lokotce sobota 12:30
Ludva Říkovice   Galacticos III   1 : 1   Říkovice neděle 10:00
8.KOLO 14.10. - 15.10   Výsledek   Místo Den Čas
SK Čekyně   OCP Želatovice   3 : 7   Čekyně neděle 10:00
Císařov Devils   PDHT Luková   2 : 3   Císařov neděle 14:00
Kanci Citov   FC Langsam   3 : 2   Citov neděle 10:00
K-stánek   KB   9 : 3   ZŠ Trávník neděle 15:30
FC Dolňák   Gbelčestr   1 : 2   Dolní Újezd neděle 11:30
Galacticos III   FC Hrkotka   3 : 2   Žeravice neděle 13:30
Třetí housle   Ludva Říkovice   4 : 2   Na lokotce neděle 15:15
7.KOLO 7.10. - 8.10   Výsledek   Místo Den Čas
PDHT Luková   SK Čekyně   1 : 1   Luková neděle 9:30
FC Langsam   Císařov Devils   2 : 1   Hradčany neděle 10:30
KB   Kanci Citov   1 : 1   Na lokotce neděle 16:00
K-stánek   Třetí housle   6 : 3   ZŠ Trávník neděle 15:30
OCP Želatovice   FC Dolňák   4 : 0   Želatovice neděle 10:00
Gbelčestr   Galacticos III   2 : 3   Na lokotce sobota 10:30
FC Hrkotka   Ludva Říkovice   1 : 2   Na lokotce sobota 12:30
6.KOLO 30.9. - 1.10   Výsledek   Místo Den Čas
SK Čekyně   FC Langsam   2 : 0   Čekyně neděle 10:00
Císařov Devils   KB   2 : 0   Císařov neděle 14:00
Kanci Citov   K-stánek   1 : 5   Citov neděle 10:00
FC Dolňák   PDHT Luková   2 : 3   Dolní Újezd neděle 11:30
Galacticos III   OCP Želatovice   3 : 3   Žeravice neděle 13:30
Ludva Říkovice   Gbelčestr   1 : 6   Říkovice neděle 10:00
Třetí housle   FC Hrkotka   5 : 0   Na lokotce neděle 15:15

 

5.KOLO 23.9. - 24.9   Výsledek   Místo Den Čas
KB   SK Čekyně   2 : 4   Na lokotce neděle 16:00
K-stánek   Císařov Devils   7 : 1   ZŠ Trávník neděle 15:30
Kanci Citov   Třetí housle   1 : 6   Citov neděle 10:00
FC Langsam   FC Dolňák   5 : 4   Hradčany neděle 10:30
PDHT Luková   Galacticos III   2 : 2   Luková neděle 9:30
OCP Želatovice   Ludva Říkovice   1 : 2   Želatovice neděle 10:00
Gbelčestr   FC Hrkotka     :     Na lokotce sobota odl.
4.KOLO 16.9. - 17.9   Výsledek   Místo Den Čas
SK Čekyně   K-stánek   6 : 3   Čekyně neděle 10:00
Císařov Devils   Kanci Citov   6 : 4   Císařov neděle 14:00
FC Dolňák   KB   6 : 4   Dolní Újezd neděle 11:30
Galacticos III   FC Langsam   4 : 1   Žeravice neděle 13:30
Ludva Říkovice   PDHT Luková   2 : 2   Říkovice neděle 10:00
FC Hrkotka   OCP Želatovice   8 : 0   Na lokotce sobota 12:30
Třetí housle   Gbelčestr     :     Na lokotce neděle odl.

 

3.KOLO 9.9. - 10.9   Výsledek   Místo Den Čas
Kanci Citov   SK Čekyně   1 : 4   Citov neděle 10:00
Císařov Devils   Třetí housle   1 : 4   Císařov neděle 14:00
K-stánek   FC Dolňák   1 : 1   ZŠ Trávník neděle 15:30
KB   Galacticos III   3 : 0   Na lokotce neděle 16:00
FC Langsam   Ludva Říkovice   1 : 1   Hradčany neděle 10:30
PDHT Luková   FC Hrkotka   4 : 2   Luková neděle 9:30
OCP Želatovice   Gbelčestr   0 : 1   Želatovice neděle 10:00
2.KOLO 2.9. - 3.9   Výsledek   Místo Den Čas
SK Čekyně   Císařov Devils   7 : 3   Čekyně neděle 10:00
FC Dolňák   Kanci Citov   1 : 3   Dolní Újezd neděle 11:30
Galacticos III   K-stánek   4 : 0   Žeravice neděle 13:30
Ludva Říkovice   KB   3 : 1   Říkovice neděle 10:00
FC Hrkotka   FC Langsam     :     Na lokotce sobota 12:30
Gbelčestr   PDHT Luková   3 : 3   Na lokotce sobota 10:30
Třetí housle   OCP Želatovice     :     Na lokotce neděle odl.
1.KOLO 26.8. - 27.8   Výsledek   Místo Den Čas
SK Čekyně   Třetí housle   0 : 2   Čekyně neděle 10:00
Císařov Devils   FC Dolňák   2 : 5   Císařov neděle 14:00
Kanci Citov   Galacticos III   0 : 4   Citov neděle 10:00
K-stánek   Ludva Říkovice   2 : 3   ZŠ Trávník neděle 15:30
KB   FC Hrkotka     :     Na lokotce neděle odl.
FC Langsam   Gbelčestr   0 : 4   Hradčany neděle 10:30
OCP Želatovice   PDHT Luková   1 : 1   Želatovice neděle 10:00